BMW X3
xDrive20i Launch Edition|360Camera|ElekTrekhaak|Pano|20"
Direct kopen, basisprijs: € 23.494,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.494,-
LEASEPRIJS: € 387,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.698,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive20i Launch Edition|360Camera|ElekTrekhaak|Pano|20" |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 januari 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 146.873 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 387,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.494,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RL-969-B |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.710 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 1.661 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.325 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak uitklapbaar
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- panoramadak var. transparantie
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- zonwerend glas
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen/stof bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
- ASR